karmen-hali-antalya

Antalya Karmen Halı Modelleri

Antalya Karmen Halı Mağazası Gözde Halı olarak sizlere en son model halıları sunuyoruz. Daha fazla halı modelleri ve en uygun fiyat avantajları ile Karmen Halı Satış Noktamıza bekleriz. Şu anki kampanyalarımız için iletişime geçin.

Karmen Halıda; Hikâyesi Olan, Estetik Tasarımlar. Yaşam alanlarınızda huzurlu ve mutlu bir atmosfer oluşturmanın peşine düşen Karmen Halı, duygularınıza hitap edecek, hikâyesi olan tasarımlarla hayatınıza değer katıyor. Koleksiyonlarında yer alan güncel desenleri; doğadan, hayatın içinden ve köklü desen geleneğini çağdaş bir bakış açısıyla yeniden yorumlayarak tasarlayan Karmen Halı, bu desenleri, doğanın muhteşem paletinden seçmiş olduğu güncel renklerin, sonsuzluğu ve yaşam gücüyle evlerinize taşıyor.

Karmen Halı, son kullanıcıya yönelik ev tekstili üreticisi olarak; üretim araçlarında son teknoloji ve en iyi malzemeyi kullanarak, müşteri beklentilerine uygun özgün renk ve desen ile ürettiği ürünleri etkin pazarlama ağı ile müşteri beğenisine sunarak müşteri memnuniyetini sürekli sağlamak hedefindedir.
Yukarıdaki amacı ile Karmen Halı;
TS-EN ISO 9001 Standardı ile müşteri talep ve beklentileriyle başlayan tasarım üretim ve satış sonrası servise kadar uzanan tüm ilgili süreç ve alt süreçleri disipline eden bir yönetim sistemi uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu yöndeki çalışmalarını geliştirebilmek amacıyla, bünyesindeki birimleri sağlıklı bir yapıya sahip olmalarını sağlayacak, rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir yönetim anlayışı ve uygulamasını benimsemiştir.
Dünya pazarlarına kalıcı olmak ve bu pazarlarda daha gelişmek firmamızın uzun vadeli hedefleri arasında yer almaktadır.

Antalya Karmen Halı yetkili bayi satış noktası Gözde Halı tecrübeli kadrosu ile markamızı temsil etmektedir.